DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 690Kč

Velkoobchod

Pokud vás naše výrobky zaujaly a chcete s nimi pracovat či je prodávat, nabízíme vám možnost spolupráce.

Ať už jste malý prodejce potřeb pro zvířata, psí hotel, vlastníte e-shop s produkty pro domácí mazlíčky, nebo jste velký řetězec kdekoliv v Evropě, a chcete mít v nabídce opravdu ty nejkvalitnější hlavolamy a edukativní pomůcky, které si zaslouží všichni chlupáči, pak jste tu správně. Nakupujte produkty DOGLOG za velkoobchodní ceny!

V případě zájmu nás, kontaktujte na tel. čísle +420 371 650 613, nebo na e-mailu: obchod@doglog.cz. Zašleme Vám velkoobchodní ceník a obchodní podmínky a společně se vydáme do světa psích hlavolamů. 

 

Pokud váháte a nejste si jisti, zda jít cestou kvality spolu se značkou DOGLOG a naší podporou, nechte se přesvědčit! Nabízíme vám maximální podporu v prodeji našich produktů, které vyrábíme s láskou v Plzni v České republice.

 

Co vám kromě kvalitních produktů za výbornou cenu nabízíme?

Při objednávce nad 5000Kč bez DPH vám produkty zašleme ZDARMA s dodáním do 48 hodin. Obchodům poskytneme kvalitní profesionální fotografie a strukturované texty, tak aby přidávání nových výrobků do jejich e-shopu bylo maximálně jednoduché a rychlé. K výrobkům poskytujeme zdarma originální katalog, který je vhodné mít v blízkosti našeho vystaveného zboží, a tím prodávané výrobky lépe propagovat a motivovat tak koncové zákazníky k jejich nákupům.

 

AdobeStock_106761924

 

 

Těším se na spolupráci,

 

Barnabáš!