DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 690Kč

Beco Pets

Ahoj kamarádi,
dneska nebudu psát o sobě a mém páníčkovi Michalovi, ale o našich nových anglických kamarádech z Beco Pets.
Je to děsně príma parta mladých dvojnožců, co má skvělý nápady pro nás chlupáče a ještě k tomu jim není lhostejná
naše planeta (Země). Vyrábí spousty krásných eko hraček, pomůcek, potřeb, pelíšků a tak vůbec všééécko skvělý! 

 

Lidičky, teď jim předám slovo, aby Vám o sobě něco práskli. 

 

Tak zatím Haf, 

Barnabáš!

 

becopets2 

bg_all

 

KDO JSME?

Beco Pets je mladá a rychle rostoucí firma zaměřená na vytváření zábavných a funkčních produktů pro domácí mazlíčky, navíc šetrných k životnímu prostředí. A to bez omezení kvality, estetického hlediska či cenové dostupnosti. Věříme totiž, že “eko” život není o odpírání si. Tvrdě pracujeme na tom, abychom vytvářeli inovativní, ekologické a cenově dostupné produkty pro zvířátka, které jejich majitelům umožní jednodušeji (a) udržitelně nakupovat.

 

CO DĚLÁME?

Řada produktů Beco Pets se rozrůstá od roku 2009. Momentálně obsahuje produkty pro všechny oblasti života vašeho mazlíčka.

 

ČÍM SE ODLIŠUJEME?

Všude vám řeknou, že jejich produkty jsou právě ty nejlepší. My v Beco Pets tomu ale opravdu věříme. Právě proto jsou všechny naše výrobky promyšlené od počátečního konceptu až po uložení na poličku v krámku. Děláme to tak, protože víme, co naši prodejci a zákazníci opravdu vyžadují. Jsme na sebe hrdí, že vyrábíme cenově dostupné, netoxické hračky a příslušenství, které funguje stejně dobře jako konkurenční produkty a jen málokdy je dražší!

 

UDRŽITELNÉ ZDROJE
A ETICKÁ SPOLUPRÁCE S DODAVATELI


Věříme, že základem každého skvělého produktu je výběr těch správných materiálů. Kdykoli je to možné, užíváme jenom přírodní, obnovitelné nebo recyklované suroviny.

Zodpovědným přístupem k výrobě se můžeme pyšnit díky používání udržitelných zdrojů a etickou spoluprací s našimi dodavateli.

 

 

Jsme na sebe hrdí, že vyrábíme cenově dostupné, netoxické hračky a příslušenství, které funguje stejně dobře jako konkurenční produkty a jen málokdy je dražší!

RÝŽOVÉ SLUPKY

Naše gumová řada je vyrobena z ekologicky šetrné gumy obsahující rýžové slupky, které jsou eticky získávané jako vedlejší produkt zemědělské výroby na rýžových farmách. To značí, že je naše guma nejenom biologicky odbouratelná, ale je i bez BPA či ftalátů. 
 

BAMBUS

Náš plast z rostlinných vláken je vyroben především z bambusu, který je jedním z nejvíce obnovitelných zdrojů na světe. Tím jsou naše misky 100% biologicky rozložitelné. Dokonce recyklujeme i jídelní hůlky! 
 

RECYKLOVANÉ LAHVE

Řady hraček i postelí Beco jsou vycpané pouze recyklovanými plastovými lahvemi, takže jsou extra měkké a pohodlné. 
 

RECYKLOVANÝ KARTON

Dokonce recyklujeme i naše kartony a používáme je pro balení všech našich dodávek.

 

 

Více o nás naleznete zde.